• امروز : پنجشنبه, ۱۰ اسفند , ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 29 February - 2024
8

فراخوان‌ رویداد

  • ۱۴:۴۰
  • ۰۲ بهمن ۱۴۰۲
به همت دبیرخانه شورای‌عالی صنایع دریایی، رویداد تأمین مالی جمعی طرح‌های مرتبط با زیست‌بوم دریایی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی دبیرخانه شورای‌عالی صنایع دریایی، در این رویداد طرح‌های مرتبط با زیست‌بوم دریایی فرصت تأمین مالی جمعی (Crowdfunding)از طریق سکوهای مورد تأیید فرابورس ایران را خواهند داشت.
براین‌اساس چنانچه فعالان زیست‌بوم دریایی کشور برای توسعه یکی از محصولات یا خدمات نوآورانه خود نیازمند جذب حداکثر 25 میلیارد تومان سرمایه جسورانه از طریق تامین مالی جمعی هستند، می‌توانند در این رویداد شرکت کنند.
پس از ثبت‌نام و ارسال طرح و برگزاری فرایند داوری اولیه، ده شرکت منتخب ضمن ارائه طرح‌های خود برای هیئت داوران و نمایندگان سکوها در رویداد نهایی از فرصت سرمایه‌گذاری مردمی از طریق سکوها بهره‌مند خواهند شد.

مهلت ثبت‌نام در رویداد تأمین مالی تا تاریخ دوشنبه 31 فروردین ماه ۱۴۰۳ خواهد بود و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به وبگاه شورای عالی صنایع دریایی به آدرس https://iransea.ir/event ، در این رویداد شرکت نمایند.
شایان‌ذکر است از میان طرح‌های راه‌یافته به مرحله نهایی، سه طرح برتر علاوه بر امکان جذب سرمایه از طریق سکوها از سوی دبیرخانه شورای‌عالی صنایع دریایی نیز مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

خاطرنشان می کند شورای عالی صنایع دریایی کشور بر حسب قانون توسعه و حمایت از صنایع دریایی کشور، به ریاست مقام عالی رئیس جمهور و با عضویت رئیس سازمان برنامه و بودجه، رئیس سازمان محیط زیست، وزرای نفت، صمت، راه و شهرسازی، امور اقتصادی و دارایی، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و جهادکشاورزی تشکیل و وظیفه سیاستگذاری و هماهنگی عالی در کلیه امور دریایی را بر عهده دارد.

 

 

آماده سازی فرم
لطفا صبر کنید

  • دیدگاه‌ها برای فراخوان‌ رویداد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.